HIRUDOTERAPIE (momentálně neprovádím)

HIRUDOTERAPIE – přikládání pijavice lékařské – hirudo medicinalis

 

Leeches: Hirudo medicinalis (left), Haemopsis sanguisugaHirudoterapie je léčba pijavkami a v současné době prožívá svou renesanci.
Využívána je nejen mezi léčiteli a terapeuty, ale čím dál více také mezi lékaři, především v rekonstrukční chirurgii, estetické medicíně, „antiage medicíně“ a dalších oborech lékařství.
Čím dál více výzkumu se zabývá působením pijavek a analýzou účinných látek, jež vypouštějí do těla svého hostitele, což se bude jistě s úspěchem využívat v budoucnu také při léčbě pohybového aparátu. Pijavky však mají nejen léčebný účinek, ale také preventivní, detoxikační.
Pijavka vypouští do těla hostitele velké množství různých bioaktivních látek, které mají léčebný účinek. Při jednom sezení se přikládá 1-10 pijavek

V předem domluveném termínu, můžete přijít na konzultaci. Poradíme Vám, jak vaše problémy léčit pijavicemi, a zároveň Vás můžeme objednat na jejich aplikaci.
Konzultace je vždy zdarma.
Aplikaci provádíme  v provozovně masáží na Mendlově nám. 17,v Brně, po předešlém objednání a trvá cca 45 minut. Před samotnou aplikací doporučujeme dostatečně pít, nejlépe vodu, nenatírat se pleťovými mléky. Na samotnou aplikaci je třeba si vzít s sebou obvazový materiál a uzavíratelnou sklenici. Po aplikaci doporučujeme klid.

Podívejte se co vysílala Tv o hirudterapii:

Česká televize 1.
Česká televize 2.