Kosmetika Institut Esthederm

Kosmetické ošetření 

Woman receiving a head massage

je důležitým krokem na cestě do světa dlouhodobé krásy. Profesionální ošetření francouzskou kosmetikou od Institut Esthederm vás čeká hluboký zážitek a péče, která nastartuje převýchovu pokožky a obnovu jejích přirozených procesů.

 

Každá jedna z nás potřebuje energii na to, aby mohl žít a uskutečňovat své plány. I naše pleť potřebuje ke správnému fungování dostatek energie. Proto jsou všechny produkty kosmetiky Institut Esthederm vyrobené z patentované „buněčné vody“, tzv. „Cellular Water“. Není to mineralizovaná voda, ani termální voda. Je to voda, která je svým složením identická s vodou našich kožních buněk. Na pleť působí jako živá voda. Pokožka má díky ní energii na to, aby mohla správně pracovat. Dostatek energie a vhodně zvolená péče v pokožce nastartuje její správné funkce. Několik patentů a inovativních technologií v každém produktu kosmetiky Institut Esthederm pracuje v harmonii s pokožkou a učí ji správně fungovat. Objevte i vy produkty kosmetiky Institut Esthederm a vydejte se s námi do světa dlouhodobé krásy.

I stárnout se dá s grácií.

 

Institut Esthederm dodává mladistvost i té nejnáročnější pleti:

1.Produkty s prokázanými účinky

První vědecký přístup Institutu Esthederm se zakládá na účinnosti produktů, které jsou vlajkovou lodí pro dosahování nejvyšší kvality našich ošetřujících postupů v kosmetických salonech. Díky jedinečným postupům zaručují okamžité a dlouhotrvající výsledky.

  1. Reálné zkušenosti

Lifting, drenáž, dodání energie… Profesionální know-how založené na vyvinutých postupech inspirovaných fyzioterapií, osteopatií a postupy celostní a estetické medicína má za cíl stimulovat kožní tkáně a obnovit rovnováhu v těle.

3.Péčo o ostatní vjemy

Za účelem dosažení skutečně celostního přístup se přesnost a přirozenost zvolených manuálních technik také opírá o delikátní textury a jemné vůně našich produktů poskytujících ten nejpříjemnější a nejoptimálnější zážitek.

 

PLEŤ JE NAŠE PODNIKÁNÍ

KRÁSA JE NAŠE ZKUŠENOST

 

Základním mottem této značky je: „Když pokožka trpí, je lepší naučit ji správně fungovat, než ji nadměrně ošetřovat“ – a právě toto je vlastně základním principem všech produktů. Jejich cílem je totiž dodat pokožce takové látky, které podpoří její VLASTNÍ schopnosti obnovy, zachování pružnosti, jasu…zkrátka, hezkého, přirozeného a mladistvého vzhledu. Jak mi konzultantka této značky vysvětlila – produkty Institut Esthederm reagují tedy na to, co naší pokožce aktuálně schází a co je potřebuje doplnit. Pokud pokožce dodáme příliš mnoho jejích vlastních látek, ona sama si je pak přestane „vyrábět“, čímž si na určitý produkt (respektive jeho účinnou látku) vytvoří jakýsi „návyk. Je tedy určitě lepší podporovat vlastní činnost pokožky k vytváření prospěšných látek.

 

Kosmetické ošetření:

  • Omlazující ošetření Esthewite      90 min. 
  • Omlazující ošetření Excellage       120 min. 
  • Omlazující ošetření Esthe Lift       120 min. 

Základní převýchovné ošetření HYDRA, PURE,

 SENSI                                                 60 min. nebo 90 min.

  • Intensive Hyaluronic ošetření    60 min. nebo 90 min.
  • Intensive spiruline ošetření        60 min. nebo 90 min.
  • Intensive Vitamin C ošetření      60 min. nebo 90 min.
  • Intensive Peeling ošetření          60 min. nebo 90 min.

Sezónní ošetření Jaro/Léto/

Podzim/Zima                              60 min. nebo 90 min.

Hydra detox ošetření

(coccon/detox maska)              60 min. nebo 90 min.