Jednotná cena  u masáží, jógy, harmonizačních technik 60 minut  1000,- Kč 

 

Esthederm expertní omlazení

NOVINKA Esthederm Multi-Peel ošetření 2200 Kč (90 min)
Personalizované regenerační peelingové ošetření, které řeší několik potřeb pokožky najednou: vrásky, tmavé skvrny a nedokonalosti pleti. Ošetření je vhodné pro všechny náročné typy pleti, které potřebují okamžité a dlouhotrvající výsledky.
Esthederm návštěva salónu – konzultace 0 Kč (15 min)
Esthederm ošetření Active Repair 1790 Kč (75 min)
Omlazující ošetření pro pleť s prvními příznaky stárnutí, známkami únavy. Toto ošetření pomocí osvědčené manuální techniky a lymfatické drenáže vyhladí mimické vrásky a nastartuje hloubkové omlazovací procesy ve vaší pleti.
Esthederm ošetření Active Repair + ošetření očních kontur 1980 Kč (90 min)

Esthederm intenzivní ošetření

Esthederm Intensive Hyaluronic ošetření 1650 Kč (60 min)
Profesionální intenzivní ošetření založené na cílených aktivních látkách, okamžitě intenzivní účinky, akutní zkrášlující ošetření. Intenzivní péče proti vráskám, okamžité vyplnění vodou. Ošetření vhodné pro silně dehydratovanou pleť.
Esthederm Intensive Vitamine C ošetření 1650 Kč (60 min)
Profesionální péče s okamžitými intenzivními účinky, která minimalizuje již vytvořené tmavé skvrny, zpevňuje pleť a obnovuje její zářivý vzhled. Pro pleť s pigmentovými skvrnami, bez jasu s ochablými rysy.
Esthederm Intensive Peeling ošetření 1430 Kč (60 min)
Profesionální intenzivní péče s okamžitými účinky pro pleť s projevy ztráty zářivosti, nerovnoměrnou barvou pokožky, s rozšířenými póry. Po ošetření efektem „nové kůže“ vyhlazená pleť s méně viditelnými skvrnami a póry. vhodné pro kuřáky.

Esthederm balance – pro obnovení harmonie vaší pokožky

Esthederm Balance – SENSI ošetření pro citlivou pleť 1350 Kč (60 min)
Pro citlivou a křehkou, podrážděnou pokožku. Pleť s lokálním červeným, pálivými pocity. Po ošetření je pleť okamžitě zklidněná, neutralizuje mikro záněty, které způsobují stárnutí.
Esthederm Balance – Hydra ošetření 1350 Kč (60 min)
Nabije pokožku energií díky plnění hydratačních složek, které jsou zásadním zdrojem mladistvosti. Okamžitý vyhlazující efekt.
Esthederm Balance – PURE ošetření pro pleť s projevy akné 1350 Kč (60 min)
Profesionální ošetření vhodné pro pleť s projevy nadměrné tvorby mazu, rozšířenými póry a pleť náchylnou k tvorbě akné. Po ošetření je pleť vyčištěná, jasnější, skvrny jsou redukovány, zmenšené rozšířené póry.

Esthederm sezónní ošetření

Esthederm ošetření Hydra-Detox 1700 Kč (60 min)
Ošetření , které hlavní hydratuje, detoxikuje a okysličuje pokožku k její zachování mladistvosti po dlouhou dobu.