Lávové kameny

Thajská masáž

Masáž lávovými kameny přivádí klienta do správné pohody, tělo i mysl se uvolní a tím vytvoří klidnou atmosféru. Teplo kamenů po těle působí jako dotek slunečních paprsků, které jemně prohřívají tělo a uvolňují napětí.

Technika je stará jako lidstvo samo, všechny dávné civilizace všech světadílů znaly zázračné působení sopečného kamene již před mnoha tisíci lety.

Terapie horkými  kameny spojuje sílu tří elementů – země, ohně a vody. Horké i studené kameny se používaly k léčení v době antiky, v Číně, Indii, Mezopotámii, mezi jihoamerickými i severoamerickými Indiány či na Havaji. Jako mnoho jiných zkušeností a poznatků, i toto umění lékařů a léčitelů dávných kultur je dnes přijímáno moderní civilizací. Současný svět znovu objevuje jednu z nejúčinnějších masáží a zázračné teplo lávových kamenů je stále oblíbenější.

Neexistuje jiná masáž, která dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny.
Masáže lávovými kameny jsou jedním z nejpříjemnějších způsobů masáží, které můžete zažít.

Jde o jednu z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Představte si příjemné teplo přicházející z vulkanických kamenů do každé části vašeho těla. Nádherně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné uvolňující teplo.

  • teplé nebo studené kameny potlačují napětí
  • je to forma alternativní medicíny pro tělo i duši
  • dodává tělu pocit klidu, pohody a psychického uvolnění
  • relaxační masáž
  • Doporučení: Tuto masáž je vhodné podstoupit minimálně jednou za 3-4 týdny pro odstranění únavy, napětí a pro celkovou regeneraci.
    Při akutních potížích se doporučuje 1-2x týdně.