Vítejte…,
Máte postavu, se kterou nejste spokojení?
Jsou na Vašem těle partie, které by jste chtěli odstranit? 
“Udělejte pro sebe víc..” 
 Marcela Chmelařová
 Lektorka Pilates

Co v programu ZÍSKÁTE:

  • Štíhlý vzhled
  • Zlepšení psychiky
  • Správné držení těla
  • Zvládání stresu
  • Ideální křivky
  • Sebevědomí
  • Kvalitní stáří
  • Vzhled a zdraví

Co Vás v programu ČEKÁ:

Cvičební lekce 1: Uvědomění

Uvědomění si svého těla při každém pohybu. Jestliže tělo v pohybu plynule brzdíte a kontrolujete, svaly se pohybují do délky. Toto se nazývá izotonická svalová kontrakce, která buduje dlouhé a pružné svalstvo. Pokud se zaměříte na kontrolu pohybu, tak navíc tělo nutíte zapojit a posilovat pomocné svaly, které jsou obvykle menší než hlavní svalové skupiny. Když mnoho svalů spolupracuje na vykonání jednoho pohybu, tělo se rozvíjí jako celek a zlepšuje se rovnováha a koordinace. Velké svalové skupiny nerostou a nemohutní, protože nemusí dělat všechnu práci samy, takže svaly jsou delší, štíhlejší a spolehlivější. Budete se cítit mnohem jistější při různých typech aktivit, od pěší turistiky po tancování.

Cvičební lekce 2: Pochopení dechu

Většina lidí při dýchání využívá pouze 50% kapacity svých plic. Mělké dýchání je důsledkem sedavého a stresujícího života.Když zadržujete dech, napínáte svaly, čímž může nakonec dojít k nesprávnému držení těla a zesílení stálého svalového napětí. Proto je důsledné dýchání tak důležité pro plynulý pohyb a svalovou rovnováhu. Dýchání během cvičení nám pomůže využít cvik maximálně.

Cvičební lekce 3: Zapojení cviků kdykoli během dne

Naučíte se využít čas v kanceláři, v autě a kdykoli a kdekoli během dne. Plynule a zcela přirozeně si zacvičíte při vaření i na úřadě. Spojíte příjemné s užitečným.

Cvičební lekce 4: Uvidíte změnu

To proto, že většina cviků se zaměřuje na rozvoj síly břišních svalů ať už přímo nebo nepřímo. Nikdy nezapomenete zatahovat břicho, dokonce i když provádíte pohyby zaměřené na posílení svalů paží. Menší bříško bude aktivní mnohem častěji a budete ho cítit jako vaši součást častěji a častěji..Paže začnou mít krásný vzhled.

Cvičební lekce 5: Stabilita a klid

Vám bude jako příjemná součást tohoto cvičení. Zvětšíte rozsah pohybu vaší páteře a kloubů – v případě že jste ztuhlí. V opačném případě, pokud jste až příliš flexibilní, získáte pevnost a fyziologický pohyb páteře a kloubů.

 

A výsledky! Postava se začne tvarovat a nebudete chtít přestat. Budete znát jak si efektivně zacvičit. Sestava cviků bude ušitá přímo na míru Vašeho těla. 

Co o programu ŘÍKAJÍ:

Kdo s Vámi bude pracovat:

chmelarova_marcela
Mé jméno je Marcela Chmelařová. Od roku 2002 jsem aktivně cvičila Hatha jógu, Iyengar jógu a různá rehabilitační cvičení. Dva roky jsem jednou týdně chodila na individuální lekce jógy k jogínce původem z Ruska. V dětství jsem se věnovala sportovní a moderní gymnastice, synchronizovanému plavání (akvabely). Využívala jsem jednotlivé cviky při práci s klienty, kteří měli pohybové potíže nebo chtěli mít ideální postavu. Našla jsem si svůj systém v kombinaci jednotlivých technik. Začala jsem dělat individuální i skupinové cvičení. Po mateřské dovolené se mi stále ozývali klienti zda zase cvičím, že za tu dobu pěti let nikde nenašli adekvátní cvičení. Rozhodla jsem se, dát si své tělo po čtvrtém porodu opět do kondice a absolvovala jsem intenzivní výcvik Pilates metody. Musím říci, že tato metoda je nejbližší k tomu, co jsem cvičila a cvičím s klienty.Marcela Chmelařová

Pokud chcete projít SPOLEČNĚ těchto 5 cvičebních lekcí. Neváhejte a neodkládejte svoji ZMĚNU!

Vyplňte přihlášku a vstupte do programu >>