• Plazmový generátor Sanoplasma, který vychází z poznatků výjimečného vědce a mikrobiologa Dr. Royala Raymonda Rifa. Jedná se o efektivní metodu bezkontaktní likvidace patogenních mikroorganismů (bakterie, viry, plísně, paraziti) přenosem přesných frekvencí, kterou R.R.Rife vyvinul již ve 30. letech 20. století. Součástí Sanoplasmy je biofeedback sloužící k detekci přesných rezonančních frekvencí.

JAK FUNGUJE SANOPLASMA?

Cíleně likviduje patogeny.

Po zjištění přesných frekvencí patogenních mikroorganismů následuje jejich cílená likvidace Sanoplasmou. Každý mikroorganismus je charakterizován určitou frekvencí. Pokud tuto frekvenci vyšleme, vyvoláme rezonanci a následnou destrukci patogenů.

Objednejte se na osobní konzultaci, která je pouze informační. Provedeme vám frekvenční analýzu, pomocí které zjistíme účinné frekvence přemnožených patogenních mikroorganismů v těle. Následně na ně budeme vytestované frekvence opakovaně aplikovat, abychom způsobili jejich eliminaci. Sezení se doporučují opakovat .

Jedná se o alternativní metodu prevence mnoha bolestí a chorob vycházející z poznatků geniálního vědce, bakteriologa a lékaře Dr. Royala Raymonda Rifa a Dr. Huldy Clark.

 

Cena měření 1000,-

Následná terapie plasmovým generátorem je 600,- Kč/hod.

Aplikace je vhodné opakovat 3 – 5 krát.